Menu

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ BRNO

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRU

Stěhování klavíru je oproti pianinu náročnější akcí. Tento ladný hudební nástroj váží nejčastěji mezi 300 až 600 kg váhy a ty nejlepší kousky mohou mít až milionovou korun. Těžiště klavíru je navíc nevyrovnané, což vyžaduje zvláštní techniku a vybavení. Stěhování klavírů Brno provádí pouze naši zkušení matadoři. Ctíme zásadu, že stěhování klavírů musí být stejně precizní jako klavír samotný.

Nezávazná poptávka stěhování

Jaký je průběh stěhování klavírů?

Stěhování klavíru provádíme ve 3-6 pracovnicích dle váhy klavíru a terénu. Doporučujeme nezávaznou obhlídku klavíru a trasy pro stanovení relevantní ceny stěhování klavíru. Před stěhováním klavír nejdříve obalíme bublinkovou a fixační folií, případně polstrovaným povlakem. Stěhování křídla provádíme výhradně vozem s hydraulickým čelem, některé menší typy dodávkou. Tým STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO.

1

Stěhování klavíru objednávejte snadno a pohodlně naším formulářem

2

Připravíme cenové řešení jen pro Vás, doporučujeme využít nezávazné obhlídky pro konkretizaci postupu a trasy stěhování

3

Před stěhováním klavír zabalíme, demontujeme nohy, navážeme stěhovací lana a transportujeme ke schodišti. Dle náročnosti schodiště zvolíme stěhovací techniku.

4

Klavír stěhujeme v polstrovaném voze s využitím hydraulického čela. Na místě vykládky nastěhujeme klavír na předem zvolené místo, provedeme zpětnou montáž a posazení klavíru na nohy.

KOLIK STOJÍ STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ BRNO?

img

CENA STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ BRNO JE ODVISLÁ OD ČASU STĚHOVÁNÍ, UJETÝCH KILOMETRŮ, VÁHY KLAVÍRU A NÁROČNOSTI TRASY – POČET METRŮ A PATER.

CENA STĚHOVÁNÍ KLAVÍRU V BRNĚ SE POHYBUJE NEJČASTĚJI MEZI 3500 – 7000 Kč. KLIKNĚTE A ZJISTĚTE ONLINE CENU STĚHOVÁNÍ.

zjisti cenu stěhování

Novinky

16.2

Stěhování těžkých strojů

Jak stěhovat 15 tunové stroje?

13.2

Stěhování piana

Stěhování 250 kg piana 

Stěhování težkých břemen Brno

1