Menu

STĚHOVÁNÍ STROJŮ BRNO

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH STROJŮ

Jsme přední specialisté v Brně na stěhování těžkých strojů a průmyslových zařízení do hmotnosti 20 tun. Provádíme stěhování nejrůznějších typů strojů, soustruhů, frézek, lisů, kotlů, CNC strojů i komplet výrobních linek. Využíváme specializované vybavení, součinnost jeřábů, umíme vyrobit některé zvláštní pomůcky pro stěhování stroje ad hoc. Provádíme stěhování strojů z Brna do celé ČR. Stěhování strojů je nejrizikovější oblastí stěhování, využíváme proto pojištění manipulace i převozu a pravidelného školení našich pracovníků.

Nezávazná poptávka stěhování

Průběh stěhování strojů

Nejdříve se s Vámi osobně setkáme, projdeme trasu stěhování a pořídíme fotodokumentaci strojů. V souladu s Vašimi požadavky navrhneme technologický postup a vyvážíme možná rizika. Následně připravíme kompletní nabídku pro realizace stěhování strojů vč. návrhu smlouvy. Po odsouhlasení zahájíme přípravy na stěhování, naplánujeme kapacity, vybavení, vyrobíme specifické pomůcky pro stroje apod. Stěhování strojů Brno plánujeme 1-2 měsíce dopředu. Pozor - neprovádíme stěhování strojů narušených konstrukcí či strojů s absencí vázacího plánu. STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO.

1

Zadejte poptávku pro stěhování strojů, ideálně alespoň
měsíc dopředu

2

Osobně s Vámi projdeme všechny detaily stěhování strojů, můžete nám sdělit i speciální požadavky. Následně Vám zašleme nabídku stěhování. Realizaci plánujeme min. 2 týdny předem.

3

Před stěhování stroje zajistíme okolní prostor a trasu stěhování. Stroj je třeba odpojit ze sítě, pro nakládku je třeba vázací plán. Náš tým provádí běžné demontáže (kryty, montáž
navazovacích ok apod.).

4

Realizace stěhování strojů provádí pouze proškolení pracovníci.
Při stěhování těžkého stroje počítejte i s komplikacemi, náš tým je připraven improvizovat.
Náš úkol končí bezpečným usazením stroje, vyvážením, eventuelně ukotvením stroje.

Jaký můžete očekávat rozpočet na stěhování strojů?

CENA STĚHOVÁNÍ STROJŮ BRNO SE ODVÍJÍ OD VÁHY STROJE, POČTU, NÁROČNOSTI POSTUPU A TRASY STĚHOVÁNÍ. CENA STĚHOVÁNÍ OBSAHUJE HODINOVOU SAZBU, SAZBU ZA MANIPULACI DLE ÚKONŮ – ZDVIH STROJE A PŘEKONANÁ VZDÁLENOST. VÝZNAMNOU POLOŽKOU U STĚHOVÁNÍ STROJE TVOŘÍ DODÁVKA JEŘÁBU, VZV ČI JINÉHO SPECIÁLNÍHO VYBAVENÍ.

ROZPOČET STĚHOVÁNÍ STROJŮ SE NEJČASTĚJI POHYBUJE V ROZSAHU OD 20 000 KČ DO 80 000 Kč.

zjisti cenu stěhování

Novinky

16.2

Stěhování těžkých strojů

Jak stěhovat 15 tunové stroje?

13.2

Stěhování piana

Stěhování 250 kg piana 

Stěhování težkých břemen Brno