Menu

STĚHOVÁNÍ TREZORŮ BRNO

Stěhování trezorů a sejfů

Trezory, trezorové skříně a sejfy stěhujeme již od roku 2007. Svým jednoduchým tvarem a často kolosální vahou tvoří stěhování trezorů základní arsenál našich stěhovacích služeb. Stěhování trezorů vyžaduje nejen lidskou sílu, ale především zvláštní techniku, vybavení a notnou dávku selského rozumu. Stěhování trezorů Brno realizují ti nejsilnější a nejzkušenější pracovníci. V našem podání musí být stěhování trezorů stejně bezpečné jako trezory samotné.

Nezávazná poptávka stěhování

Jak vypadá stěhování trezorů?

Objednávky na stěhování trezoru většinou přijímáme týden dopředu. Telefonicky či na osobní obhlídce Vám objasníme pracovní postup, cenu a upozorníme na možná rizika. Snažíme se vycházet Vám časově vstříc, proto stěhování trezorů Brno provádíme i v sobotu a ve svátek, bez narušení firemního provozu. Na Vaše přání provádíme také chemické kotvení trezoru. STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO – Váš trezorový specialista.

1

Stěhování trezoru v Brně objednáte snadno, vyplňte náš online formulář a my se s Vámi obratem spojíme

2

Zpracujeme pro Vás individuální cenu, u trezoru nad 300 kg vyžadujeme dopředu osobní konzultaci

3

Před stěhováním trezoru je třeba odpojit případnou elektroniku. Náš tým bude vybaven profesionálním vybavením pro stěhování s i bez hydrauliky, citlivé povrchy podlahy chráníme pojezdovými deskami.

4

Stěhování a transport trezorů provádíme nákladním vozem s hydraulickým čelem pro zdvih 1500 kg. Váš trezor nastěhujeme na předem určené místo s přesností milimetrů, případně provedeme i chemické kotvení trezoru

Na kolik přijde cena stěhování trezoru?

img

CENÍK STĚHOVÁNÍ TREZORŮ BRNO SE ODVÍJÍ OD HODINOVÉ SAZBY, POČTU KILOMETRŮ, VÁHY TREZORU A OBTÍŽNOSTI TRASY – KOLIK PATER A KOLIK METRŮ.

CENY STĚHOVÁNÍ TREZORŮ JSOU VŽDY INDIVIDUÁLNÍ, MOHOU SE POHYBOVAT V ROZSAHU OD 3000 KČ DO 15 000 Kč. A JAKÁ BUDE TA VAŠE CENA? KLIKNĚTE A ZJISTĚTE.

zjisti cenu stěhování

Novinky

16.2

Stěhování těžkých strojů

Jak stěhovat 15 tunové stroje?

13.2

Stěhování piana

Stěhování 250 kg piana 

Stěhování težkých břemen Brno

1